2009 m. gegužės 10 d., sekmadienis

I'm staying myself tonight...la la la...


Arba mane taip pilnatis veikia, arba man rimtai jau po kiekvieno savaitgalio pasireiškia depresija, ir tokioje sunkioje formoje, kada nenoriu nieko matyti, girdėti, nenoriu sulaukti jokių skambučių, sms`ų ir nenoriu, kad kažkas atidarinėtų mano kambario duris.

Šiandien mano diena tikriausiai kai prasidėjo lovoje, taip ir pasibaigs joje. Visiškai praradau sekmadieninį džiaugsmą, kai po visų vakarėlių guli su šypsena ir bandai prisiminti penktadienio, šeštadienio partytime iki mažiausių smulkmenų. Kažkaip jau antrą savaitę iš eilės prisiminti nesinori nieko. Aišku ne taip viskas blogai, bet ne viskas taip gerai kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio :)Po tų visų vakarėlių nutariau pakeisti kelis dalykus.
Apie tai, kad nepavyks net nenoriu galvoti, nes tiiikraai pavyks, esu žiauriai rimtai nusistačiusi.
Na ką, pasikeitimų metas jau nuo vakar pradėtas ir sekėsi sakyčiau visai puikiai :)I'm not a supermodel

I still eat McDonalds.

Baby, that's just me.p.s. mane negatyviai veikia vaikinai nuo galvos iki kojų apsirengę balta spalva. tektonikai!

6 komentarai:

Anonimiškas rašė...

pradedi gyvenima be alkoholio, drugs, kent`o, klubu ir kitu normaliu dalyku?

posh rašė...

kazkaip man tai neatrodo visiskai normalus dalykas :) esme tame kad drugs, kent`o ir seip nesamoniu tu ir nebuvoo, o alkoholis lieka tik mazesnemis dozemis, tai kadd keiciu kazka kitko :D

gdyhjiuynb rašė...

o taip! matau jau tave savitgali...

posh rašė...

kitas savaitgalis labai turiningas turetu buti :D gimtadieniai, suzadietuves :D wahhah :D palinkekit geriau man good luck ekstremaliuose pasikeitimuose :)

Anonimiškas rašė...

good luck :)

posh rašė...

aciu aciu ;)