2012 m. kovo 23 d., penktadienis

Plaukų priežiūraKadangi paskutiniu metu esu visiškai pakvaišusi dėl savo plaukų, nutariau pasidalinti su Jumis kaip prižiūriu savo plaukus, na o iš Jūsų labai prašysiu dar daugiau patarimų arba magiškų receptųų kad plaukai būtų gažūūūs ir ilgi ilgi :)

Pradėkim nuo to, kad jau daugiau nei 2 metus auginu plaukus na o prieš mėnesį nutariau atsikratyti amžinai juodos plaukų spalvos, todėl mano plaukai kentėjo plaukų šviesinimo procedūūūrą ( ir dar jaučiu turės vieną iškentėti).

Apie viską nuo pradžių...
Plaukus plaunu kas antrą dieną, visada vakare. Kadangi ryte vistiek tiesinsiu plaukus didelio skirtumo kada juos plaut nėra, tačiau norint išvengti džiovintuvo, galvą plaunu vakare. Su visai šlapiais plaukais niekada nemiegu, nes kiek teko skaityti tai kenkia plaukučiams, tad truputi pavaikštau ir su pusšlapiais guluosi saldaus miego :)
Plaunu plaukus paprastais šampūnais, nes nelabai tikiu šampūnais ir jų magiškomis savybės. Mano nuomone, šampūno pagrindinis tikslas išplauti plaukus tad visi šampūnai kuriuos galima rasti prekybos centre, tokie kaip Nivea, Loreal man tinka :) vienas iš tokių, dar mano mylimų šampūnų, kurie labai gerai nuplauna aliejines kaukes tai "BEAVER Proffesional" firmos Tea Tree Shampoo. Su šampūnais tiek :)
Sekantis žingsnis-kondicioneriais, balzamai kaukės. Kadangi mano plaukai žiauriai sausi, todėl dažniausiai po šampūno naudoju plaukų kaukes nes visi kondicioneriai man atrodo silpnoki. Šiuo metu mano vonioje yra kelios mano mylimiausios kaukės, tačiau vis užsukdama į kokią paduotuvę negaliu nenusipirkti kažko naujo. Taigi mano mylimiausios ir šiuo metu naudojamos kaukės:
1. Drėkinamoji kaukė plaukams "Yellow Hydrate Mask" - šis dalykas yra mano 2011 metų atradimas. Žiauriai gerai drekina, plaukai po plovimo nerealiai švelnūs. Žodžiu super gera. Šiaip visa Yellow plaukų kosmetika labai patinka bei tinka mano plaukais ir t.t. :)
2. Intensyvi kaukė plaukams "Green tea intensive mask" - šią kaukė nusipirkau visai visai neseniai, bet jau spėjau pusę išnaudoti :) Po kelių plovimų, plaukai net ir po šviesinimo atsistatė ir atrodo sveiki bei labai žvilga. Šią kaukę naudoju dabar beveik kiekvieno plovimo metu.
3. Intensyvi drėkinamoji kaukė "Intensive deep repair mask" - irgi žiauriai gera, tiesa jau visą išnaudojau tad reikės vėl įsigyt :)
4. Elvital Arginine Resist x3 kaukė- nuspirkau gan seniai bet vis niekaip nesigauna išnaudoti :) Pati kaukė patinka, bet ar pirkčiau dar vieną kartą abejoju...:) kažkokio stulbinančio efekto nepastebėjau.
5. Maitinamoji ir stiprinamoji kaukė "Garnier fructis repair" - kaukę galima rasti kiekviename prekybos centre todėl ją perku gan dažnai, Kvepia pasakiškai, plaukai irgii žiaaauriai super po jos atrodo. 10 balų už kokybės ir kainos santykį :)
Tai štai, tai pagrindinės kaukės, kurias naudoju ir kurias galima rasti mano vonioje. Aišku išbandžiusi esu labai daug įvairiausių bet šitos kažkaip įsiminė ir labiausiai patiko bei paliko didžiausią įspūdį.

Po plovimo prie plaukų išvis nelendu, jie džiūsta savaime. Vakare prieš pati miegą arba dažniausiai ryte plaukų galiukus patepu BEAVER aliejuku arba super atradimu GLISS KUR OIL NUTRITIVE skysčiu plaukų galiukams. Šis fluidas pasakiškas. Super tinka ypač linkusiems skilinėti plaukams :) Man tai plaukų priežiūros priemonė nr.1 :)

Ką dar darau savo plaukams? Taip taip atspėjote.. alieeeeejai! Aliejų kaukes darau 1-2 kartus per savaitę prieš plaukų plovimą. Dar vieną kartą savaitėje stengiuosi užsidėti Dzintars kaukę, kuri stiprina bei stimuliuoja plaukų augimą bet smirda žiauriai. ( plaukai po jos irgi nelabai kvepia, bet grožis reikalauja aukų :) ). Kalbant apie aliejų kaukes tai jas laikau kuo įmanoma ilgiau. Į šias kaukes pilu visus iš eilės nerafinuotus aliejus, kuriuos turiu namie. Dažniausiai naudojamos šeštadieninės aliejinės kaukės receptukas ( visko pilame pagal savo poreikius):
Varnalėšų aliejus ( labiausiai trinamas į galvos odą), kokosų aliejus, makadamijos riešutų aliejus, alyvuogių aliejus, "Uoga Uoga Tamsioji pusė aliejinė kaukė plaukams", maitinamasis aliejus "Recetpty babushki Agafii". Žodžiu visą šitą sumaišau, truputi kartais pašildau ir tada užtepu ant plaukų, užsidėdų maišelį, šiltą kepurę ir vaikštau namuose kuo įmanoma ilgiau :) Rezultatas nerealus o plaukai žvilga kaip niekada prieš tai! Visiems siūlau išbandyt :)

Taigi, iš tokių pagrindinių plaukų priežiūros priemonių atrodo viską parodžiau, Aišku yra dar šimtai tūkstančių nesamoningų priemonių, kurias tik nusiperku ir nenaudoju, Tarkim visokiausi nenuplaunami lasjonai, purškikliais ir t.t. nežinau kodėl bet tiesiog man toks jausmas kad jie labai apsunkina plaukus, todėl stengiuosi juos nenaudot :)

Be to, dar keli faktai: visada plaukus šukuoju tik medinėmis šukomis, kas du mėnesius geriu dviejų mėnesių vitaminų B kursą ( padeda ne tik plaukams, bet ir odai, nagams bei nervų sistemai), žiemą visada nešioju kepurę ar kitą kokį daiktą ant galvos, kas apsaugo mano plaukus nuo šalčio, nenaudoju beveik jokių stilizavimo priemonių ( lakų, gelių, putų ir t.t.), kerpu galiukus kas 4 mėnesius ir savo plauksu patikiu tik vienam vieninteliui kirpėjui.

Tai tiek, laikiu iš Jūsų patarimųųųųų,gal naudojate kokias magiškas priemones?
Gražaus Jums vakaro!
miau :*

3 komentarai:

Anonimiškas rašė...

O kur perki visas sias priemones? :)

posh rašė...

Kaukes dažniausiai perku Akropolyje esančioje parduotuvėje "Cascada".
(ten galima užtaikyti ant labai gerų nuolaidų)
Aliejukus kaip ir visi perku dažniausiai ekoliginių prekių parduotuvėse.
Dzintars kaukę bei aliejų mišinį "Recepty babuški Agafii" perkuu Eurokos arba Droge.
BEAVER kosmetiką visada dovanoja mama ( perka atrodo pas kažkokius tarpininkus)
Na o visą kitą perku kur randu :)

Anonimiškas rašė...

Mano tai patarimas turbut butu skaityti sampunu sudeti ir nepirkti tu, kurie sudety turi Sodium Laureth Sulfate, nes tas chemikalas nors nera iki galo istirtas (o gal tiesiog rezultatai slepiami), bet jau aisku kad jis oda dirgina, sausina (tai galibut kad ir plaukus), ir siaip sveikatai ne itin naudingas (jo yra dedama tik tam kad sampunas putotu). Zinoma, maximose be jo sampunu nerasi, uztat eko. parduotuvese zinoma didelis pasirinkimas.