2008 m. spalio 28 d., antradienis

desimtukas

Sveikuciai,
yra toks vienas geras dalykas mano gyvenime, kuris ivyksta ryte. Tai Jacobs 3in1 kavute ;) piziee, galeciau tam, kas ja sugalvojo pabuciuot rankas ir smegenis :) vaaa, tai cia visu ppirma. Visu antra noreciau uzmuuust Jazzu uz geraa daina, kuri man is galvooos niekaip neislendaa jau kokia savaite -tik pasilik.mp3. Visu trecia noreciau paklaust kas raso toki durna zurnala JOY? ir kas ji skaito? :D (ats. ruonis ir chica per anglu kalba) Visu ketvirta, kas pasake mazvaikems kad labai graziai yra nesusukuoti plaukai, seni oldschooolai, oranzine tanalka, kuprine apipiesiotaa tokiais uzrasais kaip "TokioHotel"...ir darrr ijungta muzika is mobilaus per garsiakalbi. Visu penkta, kodel to Mantuko Petruskeviciaus visi nemegsta :D paskaiciau viena straipsni apie jo idealia moteriii, taii vaaa keli sakiniai man labai patiko : "Baisiausia, kas gali būti – netvarkinga moteris. Be manikiūro ir, kaip sako Mantas, be elementaraus skonio suvokimo. Veidas, užmaskuotas žydrais rožiniais šešėliais, raudonos lūpos, baltas kaklas ir oranžiniai skaistalai - jeigu tai ne avangardo festivalis, Mantą tikrai atbaidys. " Va mes su mantuu vienas kita suprantame :D buciau vyrai lygiai ta pati sakyciau :D Visu sesta, mane sia savaite pralinksmino vienas pokalbis:
-Nu tai kaip ten tooosas?
-Nu nieko visai..tik kad zmones atrode..
-Kaip?
-Nu kaip kaimas bunda... :D zodziu kaimas lietuvos pabudo ir atvare i tooosa..
-O tai kaip kaimas atrodo kai bunda?
-Reikejo varyt i toosa, pamatytum vakare, kai pabudo kaimas :D
Visu septinta, Paris Hilton yra ciuju mylimiausia mano blondine zemeje :D jau tokioooo pasisakymo negirdejau seniai..tai va paskaoju istorija, Paris su keliomis dar holyywoooodo zvaigzhdemis varys i kosmosa isbandyti naujo erdvelaivio, vaa bet ji labai bijooo, va jos pasisakymas: "Labai to bijau. O kas, jei nesugrįšiu? Visi tie šviesmečiai ir panašiai... kas, jei aš sugrįšiu po 10 tūkst. metų, ir visi, kuriuos pažinojau, bus mirę? Pamanysiu: „Puiku. Dabar viską reikės pradėti iš naujo" Zodziu, Parise, buk atsargi tam kosmose :D Visu astunta Kaip paaiskinti vaikinams, kad jiems irgii reikiaaaa PLAUTI GALVAS, nes man jau uzkniso ziuret rytais i kakzokius riebaluotais plaukais moksliukus :D Visu devinta, lietuviskas PLAYBOY mane ismuse iz veziu, jeigu jis ir toliau toks bus, tai geriau jo isvis neleisti...uz leva numeri ir virselio veida- NULIS tasku. Visu desimta, cia Jums grazus eilerastis :)

Tu esi per daug puiki.
Nedrįstu tavęs pamilti.
Tu esi per daug puiki.
Kam širdy sužadint viltį?

Tu esi per daug jauna.
Plyštų man širdis iš laimės.
Tu esi per daug jauna.
Nesuprasi mano baimės.

Tu esi per daug šviesi.
Lyg nuo saulės tuoj apakčiau.
Tu esi per daug šviesi.
Ir per daug kaitri. Sudegčiau.

Visko tavyje per daug…
Kad netektų man apakti,
Kad netektų man sudegti,
-Tu manęs daugiau nelauk…
Saulė - dieną, mėnuo - naktį

LOvYaa babies ;**

8 komentarai:

Ponas Edgaras rašė...

Inesa, baik žiūrinėti Playboy`u :D begėdėėėė

posh rašė...

as gi ne viena...as su kamile :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

moooo rašė...

Inesa, o rasyt pizieeeeee, ppirma, toosas kruciau ar ne uz rasyma Tokiohotel ant kupriniu? :))

posh rašė...

moooooo tai asku kad kruciau :D visk ka as darau yra kruuutai, ebt seip okey, pabandysiu dagiau nedaryyt tokiu klaidu :D dar padovanook man gramatikos knyga, kad geriau rasyt imokciau, arba tampk mano kalbos rdaktoriumi :D :D :D maaaauh :)

moooo rašė...

nu "tampkti" tavo kalbos redaktorium visai nesinori :))
beje, vel kruva klaidu privelei ;]
susikaupk vaike ;]

posh rašė...

negaliuuu, nuuu, paziurek kiek valandu :D

moooo rašė...

negaliuuu, nuuu, paziurek kiek valandu :D

Antradienis, 2008, Spalio 28 15.19


15.19 raso :)) kas tau trukdo susikaupt vidurdieni?

posh rašė...

ble cia laika blogas kazkoks :D visi jus blogiiii :p :D