2008 m. lapkričio 28 d., penktadienis

Spring 2009

Pagaliau! pagaliau radau laiko ir paruošiau Jums mielieji trumpą fotoapžvalgą apie taii ką mums siūlo žymiausi mados namai šiam pavasariui. Peržiūrėjau nežinia kiek kolekcijųųų, tikriausiai jau sapnuosiu šiandien fashion shows ;) tai vaa na o geriausia kolekcija man, išrinkti buvo tikrai nesunku, Armani ir Gucci. Emporio Armani ir Gucii ši pavasarį tarp mano geriausių. ;)
Na o čia trumpi komentarai ir tiesiog mano nuomonė:
Lanvin- labai paprasta, elegantiška, minipalistiška kolekcija, tinkanti biuro moterims, bet šeip man visai visai patiko.
Miu Miu- nemėgstu per daug raštuotų audinių todėl Miu Miu mane šikrat nesužavėjo.
Luis Vuitton- wild and sexy, kitaip nepavadinsi, masyvūs papuošalai, afrikietiški motyvai, šiltos spalvos. Gera, impulsyvi kolekcija.
Chloe- labai vasariška, šviesių spalvų kolekcija, bet kažkodėl ji man priminė gerą pižamų vakarėlį...per daug per daug paprasta.
Elie Saab- šie mados namai aišku išsiskiria vakarinėmis suknelėmis, ir šį kartą likau sužavėta lengvomis, vasarinėmis suknelėmis. Aišku sukūrta daug drabužių kurie puikiai tiktų prie klubo interjero. vienu žodžiu, prabangu :)
John Galliano- spalvoota ir kaip visad avangardų kvepianti kolekcija. Daug permatomų audinių ir šeip lengva, vasariška kolekciją su ekstravagantiškomis detalėmis.
Chanel- Annos Wintour stiliaus kostiumėliai, griežtos spalvos, naa ir darr kas man šioje kolekcijoje patiko, ilgi pūsti lengvi sijonai.
Christian Dior- kokteilinių vasariškų suknelių kolekcija, Man ji kažkodėl pasirodė labai Diooor`iška ir šeip labaii mielos suknelės.
Dolce & Gabanna- šį pavasarį mane nei dolce nei gabanna nesužavėjo, tiesioog klaikūs maudymosi kostiumėliai, jau pabodę jureiviški motyvai ir tieek. Esu žiauriai nusivylusi :)
Emporio Armani- o čia mano paprastojiii, bet geriausia kolekcija. Keista bet vasariškoje kolekcijoje labai ryškių spalvų nebuvoo, tad tikriausiai ji man ir patiko, griežti kirpimai, paprastos suknelės nu ir tiesiooog gėėris.
Fendi- aišku fendi kolekcijose visada pastebėsi diržus, ši kartą irgi diržai atlieką pagrindinį vaidmenį.
Versace- paprastos kokteilinės suknelės na ir man labai patikooo piešinukais animacija puoštos trumpos suknelės, bei maudymukai.
Miss Sixty- gražūūs maudymosi kostiumėliai, na o šeip Miss Sixty kaip Miss Sixty daug apsmukūūsių drabužių, bet maan patiko ;)
Gucci- irgii manoo best`as. Tiesiog graži, moteriška kolekcija. O ilgoos lengvos suknelės tiesiooog amaziiing. Ir aišku mano mėgstamas militaristinio stiliaus detalės. Gucii niami niami :)


Na ir štai Jums labaaaaai daug nuotraukų, stengiausi kažką išsirinkti iš kiekvienos kolekcijos. na ir tikriausiai suprantate, jog čia tik maža dalis visoo gėrio, čia man labiausiai patikę, labiausiai įsimynę ir labiausiai originalūs modeliai.Komentarų nėra: