2009 m. rugsėjo 4 d., penktadienis

Mados naktis.
Ohhh ohhh ohhh.
Šiandien mano gerai nuotaikai nėra ribų, kol nebuvau univere viskas rodos yra okey dokey :) Tai vaa, mano gera nuotaika aišku padėjo ir kitiems, nes negaliu atsisakyti kažkokių krejzi pasiūlymų arba atšaukti kokias nors nenormalias avantiūras sugalvotas prieš kelias savaites. Taigi. Dar vienas žmogus pasinaudojęs mano geronoriškumu šiandien tai bus atstovas Fashion`s Night Out Vilnius :) Vaaa. pažadėjau biški pareklaminti renginuką , bet leido man išsakyti savo nuomonę, todėl ir pasisakysiu ;))) Senieji mano blog`o skaitytojai tikriausiai suprato kad mane žiauriai žiauriai netraukia išreklamuoti, perreklamuoti mados (jei taip galima būtų pavadinti) renginiai Lietuvoje, ypač daug negatyvių atsiliepimų buvau pateikusi apie Mados Infekciją. Kažkokių negatyvių komentarų apie Fashion`s Night Out Vilnius, kuris vyks rugsėjo 10 dieną, kol kas negaliu pasakyti, nes tai VIlniuje vyks pirmą kartą. Ir ne tik Vilniuje, bet ir daugelyjee pasaulio miestų. Aišku Vilnius ne bus geriausias variantas tą naktį, bet kas neturit galimybių nuskristi iki Paryžiaus arba Maskvos siūlau išsirinkti keletą renginukų Vilniuje ir kaip pasakė Tomas "o su paciais didziausiais aukstakulniais i vakareli". Peržiūrėjau visus renginius ir kažkaip net meiliai nustebau, jog programoje neatradau "garsių" lietuvių dizainerių pavardžių ir kažkaip nekvapo lietuviškooos aukštosios mados, tos bohemos and so one, kurios aš labaai labaii nemėgstu...gal mes visgi kopiame į kitą lygį?? Reikės gal visgi man paklausyt Pono Tomo ir nuvaryt pasižvalgyt po fashion city ir užbaigti vakarą Vilo`j Latino`j ;) Visa Info čia.
Seeyaaa.
Mano noumonę apie Mados naktį išgirsite iškarto po jos :)))) Tikiuosi bus geriau už mados infekciją :))))

3 komentarai:

fetišistinės mergaitės rašė...

noriu i fashion nakti nerealiai labai be galo. sooo desperate.

posh rašė...

as tai kazkaip neutraliai :) bus nuotaika varysiu, nebus pasiliksiu namuose :))))) nooooooors i paciame party reikes pasirodyti, bent trumpam :)

Anonimiškas rašė...

tai jus, panele, kaip suprantu, paciame mados nakties ikarstyje taip pat buvote ikarstyje - tik kitame, ne tokiame maloniame... :)