2011 m. balandžio 5 d., antradienis

My must have SS11

Lai lai lai!
Saulė žiauriai šviečia pro langą, o aš kaip tikra bedarbė (o taip, pagaliau galiu miegot iki vidurdienio ir zyyzt mylimiausiajam dėl sijonų, batų ir suknelių) tinginiauju ir sėdžiu dar su pižama. Kad tas sedėjimas netrūktų taip nuobodžiai ir neproduktyviai, ir kad mano pasivaikščiojimai po parduotuvves truputi sutrumpėtųųų, naršau internete ir ieškau visko ko man reikia. Paskutiniu metu turiu tokį įprotį, prieš einant apsipirkinėti peržiūriu inernetines parduotuves, tada daugmaž gaudausi ko galima tikėtis... :)
Taigi štai jums daug daug nuotraukų mano must have`o pavasariui/vasarai `11, pasistengsiu su kuo mažiau komentarų! Mua.
Jums irgi smagaus pavasarinio apsipirkinėjimo! :*

Lietpaltis/Odinė striukė
(zara.com)


Lietpaltis su kuo mažiau raukinių, nes perdėtas ir pigus Burberry kopijavimas manęs visiškai nežavi. Na, o juoda odinė striukytė yra mano gelbėtoja jau n metų, todėl ir šį pavasarį noriu būtent naujos ir būtent šitos iš zaros.

Kelnės
( asos.com, zara.com)Vasarai nusprendžiau kuo toliau nukišti džinsus ir ieškotis kuo gražesniu kelnių iki kauliukų. Su aukštakulniais jos atrodo supeeeeeeeer gerai. (deja, su žemapadžiais žiauriai trumpina kojas)


Cardigans
(zara.com, victoriassecret.com)Kažko panašaus reikia turėti vėsiems vasaros vakarams ant jūros kranto, arba vasarojant prie ežero su draugais.


Sijonai
(zara.com)
Taigi, tamsiai mėlyną sijoną teko matuotis ir jau įsivaizduoju kaip jis gražiai kabės mano spintoje, deja zaroje ant tiek padidintos išmeros, kad xs yra truputi per didėlis, beet iki vasaros daug laiko, tai manau sugebėsiu privalgyt šokoladoo tiek, kad ir sijonas super tiks :)


Palaidinės
(asos.com)
Neįsivaizduoju pavasario be šviesių laisvų palaidinių, todėl jų man reikia daug, įvairių šviesių pastelinių spalvų, baltų, nude, persikinių ir t.t. Prie trumpu suplešytų džinsinių šortukų vaizdas tiesiog stulbinantis (mm)


Suknelės
(asos.com)


Su suknelėmis tiesiog prisisvaigau, bet noriu jų visųųų. Žiauriai gražios, paprastos, vasarinės ir labai jauuu gundančios.


Bateliai
(topshop.com, zara.com, asos.com)Taigi, nude spalvos aukštakulniai , kurie dabar karaliauja ant raudonojo kilimo, todėl čia yra grynų gryniausias must have šiam sezonui. Žavūs, pink žemapadžiai, kurie man asmeniškai yra labai mergaitiški, na ir aišku labai klasikiniai bet nerealiai gražūs juodi aukštakulniai. miau.Žiedai
(asos.com)Jau pasakojau visiems apie savo žiedų maniją, todėl šie žiedukai mane tiesiog sužavėjo. Didėli, gražūs ir originalūs.

Minx nail stickers
(ebay.com)Na ir minx nail stickers, kuriuos vis planuoju įsigyti, deja Lietuvoje kažką panašaus neteko matyti, todėl tikriausiai vasaros sezonui teks trugdyti pusbrolio gyvenimą ir versti jį siųsti iš UK man daug daug minx nagų lipdukų.
2 komentarai:

duuuj rašė...

Apie paskutinę suknelę iš asos net negalvok, aš ją jau seniausiai nusižiūrėjusi!!!!:))

posh rašė...

haaa, na ten yra diiidelis pasirinkimas, tai kad ka nors gall kitko rasiu :))