2009 m. lapkričio 15 d., sekmadienis

accessory


Vakar grįžusi namo visiškaiiii be jėgųų, dar nutariau peržiūrėti style.com aksesuarų report pavasaris/vasara 2010. Beeet, šiandien pakalbėsiu only about apyrankes. Nekenčiu, kai rankos būna tiesiog "nuogos", kiekvieną dieną būtinai turiu ant kairiosios rankos savo laikrodį, na o dešinė ranka dažniausiai papuošta kokia žavia apyranke. nekenčiu bangliškų arba svarovskiškų- tuštušiškųų, bet tokius skoningus, šiek tiek luxglamposhh, tai žiauriaiii žiauriai mėėgstu. žooodžiu, apyrankės nerealiai gali papuošti ranką, nepamirškite, kad masyvūs brasletai visada lieknina jūsų ranką! :)) taigiii štai kelios nuotraukos apyrankių dėl kurių alpstuuu:Na o štai, ką radau bežiūrint style.com accessory report :)))Na o pabaigai truputi inspiracijųųųų (mm) :


4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

viena diena uzsideju daug apyrankiu ir jauciausi taip gerai,patiko ju zvangesys ir kaip jos atrode ant mano rankos ir ant manes. viskas butu gerai, bet kai atejau i nauja vieta, kur buvo daug zmoniu, isgirdau panasu zvangesi i mano apyrankiu ir jo buvo tieeek daug, kad nusprendziau,kad kol nesurasiu kazko supeer suuper originaaus, apyrankiu nanesiosiu.
buvau apie tai pamirsusi, bet aciu, kad priminei, ieskosiu toliau ;D

posh rašė...

hahh :))) zinauu, tas zvangesys kartais uzknisa, bet prie jo greit priprantama, ir siep grozis reikalauja auku :D tai kad as visada kenciu :)))) nes nieko nera geriau kai lieknos rankos ir grazios apyrankes, arba daug daug, arba viena subtili (mm)

Cami rašė...

pasinaudodama ta proga biski pasireklaminsiu ;)
http://public.fotki.com/camiboutique/

posh rašė...

:)))))) kaip tau, tai tikrai leidziama :)))