2010 m. kovo 25 d., ketvirtadienis

Drabužiai ir kitos spintos katastrofos
Pagaliau mano protas vėl neturi ką rengtis. Nes kažkaip paskutiniu metu buvau šiek tiek aprimus su tais drabužių pirkimais. O, bet, tačiau, šian mano siela ir protas priėjo išvados, kad REIKIA. Reikia naujų rūbų. Net spinta verkia. Ir širdis irgi verkia. Nes po trumpos parduotuvių apžvalgos nutariau kad nėra nieko įdomaus ir pavsariško, nieko kas atgaivintų mano smegenis, pralinksmintų mano sielą itt. Ždž. Kol kas tik sėdžiu ir gailiuosi kad neprigrebiau MNG akinių. Nes aš tikrai jų verta. Reikės savaitgalį visgi prigriebt :D ( nuotrauka apačioje) haaaaaaa. Ir tada saulei šviečiant nuvaryt į trakus, ar kur nors arčiau gamtos. Nu ždž. Pati nežinau ko noriu. Ir pati neįsivaizduoju kokia spalva lakuotis nagus ir ką rytoj rengtis. Xoxoxoxoxo.
Beje man šian darbo savaitės pabaiga. Linksmo savaitgalio :*** Muaaaaaaaaaaaaaaaaaaap.s. nesenniai čia visai netyčia sutikau Macijauską. (kas dar negirdėjo mano buvusiii didžiojiiiiiiiiii jaunystės meilė) :D Dieveee dieveee, kaip mano skonis pasikeitė. Sakyčiau net, išlavinau savo skonį į kur ką geresnį lygį. hahahahah :D3 komentarai:

Cami rašė...

gal kur matei gražią odinę striukytę? Mano širdis verkia žiūrint į savo seną :D

posh rašė...

oj zarooj maciau tokias trumpas, nu nerealias tiesiog :))

Cami rašė...

ten kur ir rankoves 3/4 ilgio? nzn vakar visa akra isvaiksciojau niekas nekrito i aki, visos tokios zn vienodos, viena kita detale skiriasi