2009 m. sausio 26 d., pirmadienis

news

Hey,
savaitė pralekė taip greitai, kad net nepastebėjau kaip mano blogas savaitė buvo tuščias ir nepasipildė jokiomis naujienomis, todėl tai ką jums papasakosiu šiandien gali būti jau matyti dalykai. Em pradžioje kaip jau pati įpratau, trumpas mano minčių monoloogas. Savaitė praėjo puikiai, na o savaitgalis dar puikiau. Penktadienį po ilgo nesimatymo susitikau su grupiokais, kuriems demondravau kaip moku šokti break`ą ir kokia esu gera Timberlake klipo šokėja. Tai va, jei tas šokių video mane kada nors psieks ir jis atrodys tikrai žmoniškai, įdėsiu ir parodysiu jums. Va.. na ir dar savaitgalį įvyko vienas geras dalykas, susitikau suuuu senomis senomis draugėmis (hug) (hug) (hug), su kuriomis mokyklos laikais buvome lb lb geros, pašėlusios friendsėmis, na o dabar deja biški aprimom...:) Tai tas sutikimas suteikė man jėgų naujai savaitei pradėti. Tai štai tiek iš mano gyvenimo.Pirmiausiai paapasakosiu kokią silpnybę savyje atradau. Tai va, jau sakiau jog turiu silpnybę tiesiems trumpiems vyrų plaukams, o dabar turiu silpnybę vyriškoms odinėms striukėms, bet tokioms ne iš turgaus, ne tokioms su kuriomis 40-mečiai dėdės vaikšto, bet tokios niami niami, trumputės ir tokios wrarr. Žodžiu nežinau kaip paaiškint, bet kai pamatau tas striukes...nu negaliuuuuuuuu ;]]] wrarr mažuli. Tai štai jums nuotraukos kokiooos tos ypatingos strukės turi būti, na o vaikinams siūlau jau pradėti žvalgytis po parduotuves ir ieškoti pavasariui black leather jacket. jamčiau aš ta Beckhamą.
Neseniai askmen.com išrinko geidžiamiausią moterį pasaulyje na ir kaip galvojate, kad užėmė first place? :)))))) oo taip, tai žavioji aktorė Eva Mendes. Na ką gi, neturiu jokių priekaištu. Graži, seksuali ir be galo charizmatiška.


Kanye West kartu su mados namais Louis Vuitton pristatė pasauliui sportbačius. Ir kažkodėl visas pasaulis pakvaišo, man tai nieko nieko ypatingo. Ir man tie raudoni sportbačiai kažkaip no no no, na nebent labai jau stebuklingai priderint prie stiliuko. Na bet tiek to Kanye West`ą aš mėgstu, todėl verčiau patylėsiu :)

Na o jei prakalbom apie batus, tai pamačiusi štai šitą dalyką, tiesiog amo netekau. Va, dizaineris Cesare Paciotti pristatydamas vurų batų kolekciją 09/10, pristatė labai jau keistai pavadintą batų porą "Bechkam shoes". Jei esate dažnas mano blogo skaitytojas tikriausiai žinote kaip nemėgstu neskonongų lakierkų. Tai, ir šeip Beckhamą aš labai mėgstu, bet šie nors ir prabangūs, bet labai jau keistiii batai...hmz....nežinau kuo futbolininkas galėjo įkvėpti dizainėrį, kad šis sukūrė tokius glamūūūūrinius batelius.O čia jums naujausios reklamines kompanijos: D&G, Dior ir dar papildomai keletas nuotraukų iš jau komentuotų Armani ir Miu Miu reklamų.
Pabaigoje norėjau parodyti jums gražų vaizdelį...Ir štai jis.....

.....nežinau ar labai jau gražus, bet originalumo tikrai nestinga. Wrarrr. :D
Atsiprašau už klaidas :) bet skaityti tą patį tekstą porą kartų ir ieškoti klaidų man nuobodu. :)

2 komentarai:

dorka rašė...

Toz Olga Wasilczyk na fotce :D

posh rašė...

ot ni pofik... :D jeigu zmogus tokia nuotrauka one.lt padaro pagrindine, tai jis tikrai nieko pries neturi, kad vis sia nuotrauka matytu...o as jai padedu tapti izymia :D