2009 m. kovo 18 d., trečiadienis

Babycheck

Šiandien nuotaiką praskaidrino mano draugė.
Yra vienas nerealiausias dalykas žinoti, kad tu tikrai neneščia bet savo draugei nuolat kartoti, kad čiuju ji laukiasi... :D Tai va, šian draugei iš neturėjimo ką veikti praskanavau visas smegenis kad tipo čiuju ji bus neščia... prisigalvojau "savo" sindromų, pagasdinau ir pasiūliau jai nupirkti testą. ( o dabar visii mano draugių vaikinai susiparino, pradėjo galvotii, kad gal čia mano girlfriendie turi kažkokių problemų...whahhh :D ) Iš šeip iš neturėjimo ką veikti susiradau tokių įdomybių apie neštumo testuuus...eik tu sau :D Ypač kai kurios naudojimosi instrukcijos:
Babycheck - juostelė. Tai pigiausias nėštumo testas. Vienu galu ji įmerkiama į šlapimą, o jos viduryje, kaip ir kitų testų atveju, pasirodo juostelės: viena - neigiamo atsakymo atveju, dvi - teigiamo.
Babycheck-direct.Nuo pirmosios juostelės ši skiriasi tuo, kad yra plastikiniame vamzdelyje. Skirtumas tarp jų toks, kad naudodamiesi šia ne taip rizikuojate susitepti rankas šlapimu. ( o taip, tai yra baisiausia, kas tuo metu gali su tavim įvykti)
Babycheck - mini clip. Tai pats populiariausias, dažniausiai perkamas testas, jį net galime pavadinti klasikiniu. Juo patogu naudotis: testas yra plastmasinėje kasetėje - tam tikroje zonoje užlašinę porą lašų šlapimo, galime jį laikyti rankoje, kai laukiant atsakymo nervingai vaikščiojame pirmyn atgal po vonios kambarį.
Babycheck - plus.Pats įmantriausias testas: kad juo naudotis, nereikia nei indelio šlapimui, nei pipetės. Panašų į flomasterio antgalį pakišame po rytinio šlapimo srove ir laukiame atsakymo.

Žodžiu dabar esu neštumo testų žinovė :D whahh.
Tai va, linkiu visoms ir visiems dviejų juostelių.
Nu noriu aš į vestuves, noriu ;D

p.s. ir dar blee komentarai yra tam skirti, kad juos rašytumete po įrašo o ne į mano skypę..kuris jau užlūžta kartais nuo jūsų kritikos :D whahhhh :D
p.s. 2 greit jau sigrįš glamūūrinė poshinė iness tai kad nebijokit, viskas grįž į vietą. Pasirodys vėl straipsniai apie madą, glamūrą, poshąą.
p.s.3 dar kartą linkiu dviejų juostelių ;D

Rauna.

5 komentarai:

Anetaaa rašė...

inesa itartinai cia susidomejai apie testus :D:D:D neskiesk kad is neturejimo ka veikt :D:D:D
tuoj as tau savo sugalvotu sindromu pripasakosiu :D:D:D

:* :D

posh rašė...

as neitartinai... as draugei padet norejau :D bet seip reikai kad zmogus abejotu savo nestumu...tada ji galima itikinti, as seip abejoju jog siuo emtu esu enscia, todel manes nepaveiks tvao sindromai :D :D :D :*

posh rašė...

tau irgi linkiu dvieju juosteliu! :)

dujka rašė...

norejau commenta del apklausos parasyt, tai va... kadangi is mados ir kt. pasaulio ir pati beveik viska zinau, tai man labiau patinka skaityt tavo sitas nesamoningas crazy saaapalioones:D ziauriai pakelia nuotaika ir siaip fuun!:d
p.s. zinai koks patvirtinimo zodis buvo? PEZINES:D

posh rašė...

To duujka:
pezines tu pezines :) esme tame kad tu tokia viena prootinga ir viska zinai, o visi kiti, nelabai zino kad dolce gabana ir prada tai cia kazkas skirtingo ir tai visai ne tas kas paruduodama gariunuose. :D bet neesme :) mano sapaliones nedings, nes jos sulauke daug populiarumo :D whahh :P rodos vienintelis dalykas kuri as moku, tai tik nusishneketi :) totaliai :)