2009 m. liepos 11 d., šeštadienis

Kutiūras- Žiema 2010

Taigi taigi, buvau užsiminusi, kad greitai į savo blogą įdėsių trumpą apžvalgą iš Haute Couture žiema 2010 mados savaitės. Deja, bet šiemet kolekcijų buvo mažai, gal dėl krizės, nes visgi kutiūro kolekcijos yra brangokos, o jų pasiūlą nesakyčiau, kad yra labai jau didelė. Bet, bet, bet kai kurie mados namai visgii, atpūtė prabangos vėjąą :)))) Dievinuuuuuuu couture mados savaites ir svajoju, kad kada norssss atsiras visgi mano spintojee daug dauggg couture suknelių :) Ypaččččč va šita! Dior vestuvinė suknelė dėl kurios alpstuuu :) Suknelė jau yra, teliko suplanuoti vestuves whahah :D
Armanis. Armani šiemet buvo nelabai jau išradingas- žavūs kostiumėliai, tamsios pilkos spalvos, bet mane papirkoo modelių šukuosenos, todėl man armanis šiemet tarp favoritų. Paprasta, gražu ir prabangu :) ko dar reikia? :)))


Dioras. Ohhh. Apie Diorąą galiu kalbėti ir kalbėti. Jis kaip ir seniai lieka tarp mano mylimiausių ne tik couture kolekcijose bet ir visuur tiek resort, tiek RTW and so one :) Taigiii, dioras kaip visad spalvingas, žavintis, šiek tiek erotiškas, seksualus, prabangus, viliojantis ir nerealiai išradingas :) Man žiauriai patiko, tiek pats pristatymas, tiek modeliai, tiek kiek per daug atviri modelių apdarai :))Chanelis. Nežinau kodėl, bet Chaneliui jau seniai nejaučiu didelės meilės. Chanelį myliu tik dėl jo istoriškos rankinės :) O šeip tie Anos Wintour stiliaus kostiumėliai man įgriso iki gyvo kaulo :) Prisimenu praeitą Chanelio kolekcija buvo pasakiška, šiemet deja, tai pasakyti negaliu :) Ir tas joooos noras pasirodyti, kiekvieną kartą sugalvojus naują podiumą ( šiemet podiume buvo milžiniški Chanel No.5 perfiumo buteliukai, kažkada buvo karuselės itt.) Aišku aš suprantu- tai jo stilius, bet man tas stilius pabodo :) Taigi šiemet Chanelis iš manęs negauna daug aplodismentų :)


Valentinas. Po pačio Valentino išėjimo, man Valentino mados namai tapo kažkiek nebeįdomūs :) Gal todėl kad per daug mylėjau patį valentino ir jo puoselėtą prabangą arba šeip dėl visokiausių stereotipų, neva naujieji dizaineriai niekad nepateisina visų mūsų lūkėsčių.Christianas Lacroixas. Šiandien jau atsigavau, po kolekcijos peržiūrėjimo, bet kai tik pamačiau pristatymą, ir paskaičiau visokiausių straipsnių apie paskutinę Lacroix mados namų kolekciją man buvo taip liūūdna. Nepasakyčiau, jog dievinau šiuos mados namus, nepasakyčiau, jog nuolat jie buvo mano favoritų tarpe, bet kiekvieni mados namai, yra kažkiek artimi :) Kai pirmą sykį išgirdau apie Lacroix bankrotą visiškai to nesureikšminau, bet kai pamačiau atsisveikinimo kolekciją, kuri dėja manęs visisškai nesužavėjo, bet tą pačią atmosferą, tie visi mados žmonės susirinkę atsisveikinti ir palaikyti, mane tiesiog sužavėjo ir pakerėjo :)) Lacroix forever :)Givenchys. Myliu. Bet myliu ne dėl kolekcijos o dėl givenchy. Nežinau kada ta meilė didžioji gimė, bet kartais tas givenchy visisškai nieko gero nepristatant atsiranda mano tope :) Šiemet man kažkodėl couture kolekcija kažkaip buvo susieta su arabų moterimis, nes daug daug velionų, juodos/baltos medžiagos, raštų, aukso veidai ir daug papuošalų :) Ir tas užrašas šalia backstage!!! (žiūrėti Details)

Jeanas Paaulas Gaultieras. Jis kaip visad šokiruoja- kartais daugiau, kartais mažiau. Šiemet jis pasirinko Holivudo temą, todėl podiume pastebėjau panašumų su Marlin Monroe ir kitomis žymiosiomis visų laikų kino aktorėmis :) Aišku nepatikti Gaultieras negali, ypač man, ekstravagancijos mėgėjai :)
Elie Saab. Norss Kamilė dabar mane užmuš, bet kuo toliau tuo labiau aš nemėgstu to Saab`o. Taip, sutinku, kažkada jo kolekcijos kerėjo, jis pelnė tikrai gerą vardą mados pasaulyje, jo sukneles devėjo ne vieną hollyyvudo įžimybė ir tos suknelės tapo istorija, bet...paskutinės kolekcijos yra tiesiooog boooooring. Šiais metais karaliavo tik balta spalva, tačiau buvo daug dauggg visokiausių kitų dalykų kurie man patiko :) Iš visos kolekcijos tikrai pasirinkčiau kokią vestuvinę suknelę, nes žavėtis buvo kuo :)
Details. Na o dabar pasiruoškite įdomiauuuuuusiems vaizdeliams. Nežinau ar tik man, bet backstage ir visokios make`up hairstyle nuotraukos mane žaviii :) Na ir jūsų malonumui daug daug įvairiausių nuotraukų, detalių, užkulisių ir įdomybių iš couture mados savaitės .
with love,
katitė

3 komentarai:

Cami rašė...

Sakyk ka nori bet Elie Saabas vis dar yra dievas :)) o chanelio ir as jau seniai nebemyliu,nors HC dazniausiai yra puikios kolekcijos, bet sita tai ...

fetisas Kotryna rašė...

ziurek dabar kad abi neteketumem su tokiom pat suknelem... :D kiek daug ft prisisaugojau:D

posh rašė...

tai pas mane kompe tiek ft, kad greitai teks arba trinti arba nezinau ka daryyyt :) as visokiu tokiu fotografiju maniake :)