2008 m. gruodžio 20 d., šeštadienis

Kalėdinis stebuklasArtėjant Kalėdoms nutariau parašyti tokį gražų mielą įrašą ir jau dabar visus pradėti sveikint švenčių proga, nes po to žinau , kad tikriausiai jau nebesurasiu laikoNiekada nemėgau žiemos, tik kartais mėgstu žvilgtėlt pro langą kai sninga ir iš dangaus krenta baltos baltos didelės didelės snaigės. Po vakarykštės pokalbių nakties turėjau šiandien tikrai sunkųų rytą, po tu sunkią dieną su daug daug staigmenų, na o vakare, kai jau beveik neturėjau jėgų išssitempiau draugę į lauką. Ir tooooks smagus, šaltas, žiemiškas vakaras gavoosi. Pirmą kartą šiais metais džiaugiausi , kad šalta, pirmą kartą įsimylėjau sniegą, ir tuos visus poklabius, apkalbinėjimus, svajojimuus, nusišnekėėjimus ant apsnigtų, šlapių suoliukų (hug for Yvonne)
Na o labai jau sušąlus grįžau namo kur manęs laukė karšta arbata, šokoladas, guminuukai ir daug daug nepabaigtų skype poklabių. Daug kas smerkia virtualius pokalbius, internetinį bendravimą, o man šaltą žiemos vakarą taiii yra vienas geriausių dalykųųų. Sėdžiu sauu apie nieką negalvodama irr pliurpiu per video su mano Milaniete ir jos crazy Italiiano kambarioooku (daabar jau pradedu bijoti dėl jos saugumo ), su senaa drauge Juttii kuri šiandien po daug laiko pagaliau surado laiko normaliai pakalbėėtii ir atsipalaiduotiii, nu ir žoodžiuu kalbu suu daug daug žmoniųųųųųųų ir man taip geraaii, kad ne aš viena tokia nenormali sėdžiu šeštadienio vakarą namuose. aj, atsiprašau nepaminėjau labai svarbaus ir kieetooo žmogaus, Lau, kuris paskutines dienas praskaidrina man nuotaiką savo savimeile :D (joke) tai va toks ramus ramus geras šiltas vakaras, kada nėr jokių ginčų, jokių problemų ir jokių galvojimų apie tai jog rytoj reikia anksti keltis. Tai va, toks pas mane šiltas jaukus vakarasss kvepiantis ananasaiiis (mm)


Na ir priėjome prie svarbiausio dalyko. Sveikinimu.

Sveikinuuuu visuus visuus visuuus Blog`o skaityyyytojus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ( su Naujaisiais metais dar pasveikinsiu) ir linkiu Jums visiems jaukių, šiltų, ramių švenčių, viso visooo ko geriausio, daug daug geidžiamų dovanų, na ir šypsenos jūsų veide. Na ir aišku Kalėdų proga noriu visųų atsiprašyti nes kartais savo postais įžeidžių kažkokiius žmones, ar jų požiūrius ar ką nors dar, tai tikrai labai atsiprašau :) ( žinau , kad atleisit, nes prieš Kalėdas reikia visiems atleisti :D)

Kalėdos – stebuklų metas. Tekrinta baltos snaigės, atnešdamos Jums gražią viltį ir tikėjimą. Tekrykštauja sniego jūroje linksmi ir laimingi vaikai, priversdami mus pagalvoti, kad vis dėlto gyventi norisi. Tesiaučia pūga, pasėdama kiekvieno namuose santarvę ir gerumą. Tedovanoja Jums Kalėdų Senelis džiaugsmą glėbiais, sveikatą maišais, o liūdesiui lai nepalieka vietos.


p.s. ir dar vienas mažyytis mažučiukas prašymas...kai sveikinsite draugus švenčiu proga, geriau parašykite paprasta sms.."Juozai, sveikinu Kalėdų proga" nei persiuntinėkite kvailus ir nenuoširdžius sms vieni kitiems. :) čia yra tik mano nuomonė, bet yra 100 mieliau gauti tiesiog sms kur būtų parašyta "Inesa, su šventėm" nei kažkoks eilėraštukas kurio aš net neskaitau dažniausiai. O parašydamas žmogaus vardą iškarto parodai, kad prisimeni jį, o ne tiesiog paspaudei mygtuką "Išsiusti visiems konkaktams".

p.s. Na ir dar nauduodamasii puikia proga, sveikinu savoo mieliausią gruupiokąąą Ruooooonįįį suu toortadieniuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Visooo ko geriausioooo, Ruonyyyt ;***( Kalėdų nakti ir gyvūnai pradeda kalbėti ;D ) (party)

Komentarų nėra: