2008 m. gruodžio 22 d., pirmadienis

tyngiu.


I hate Inesa.
Nekenčiu savęs kai tyngiu, kai tyngiu kažką daryti ir viską darau paskutinę minutę.
Ryt matkes egzas o aš laukiu kažkokio stebuklo. Stebuklas aišku neįvyks ir eisiu laiminga į perlaikymą, nes nežinau dėl kokių priežasčių paskutinių metų žiauriai sunku susikaupt.

O dar tieeeeee nerealūūūs batai, kuriuos turiu turėti dabar!Bullshit.


Šiandien mano dainos : rihanna-roll it.mp3
rihanna- first time.mp3
mary j. blige- without you.mp3Ir po truputii pradedu nekęsti mano blogo. Nežinau ar jam dėkoti ar jo nekęsti. Jis vis dėlto keičia mano gyvenimą kardinaliai.
Ir tas nenusakomas jausmas džiaugsmo ir liūdėsio kartu.


Vakar turėjau laimingą dieną. Gražus pardavėjas City parduotuvėje, gražūs batai dar vienoje parduotuvėje, daug stilingų žmonių ir visaii nesijaučiančios Kalėdos, smagus vakaras su pieniškų kokteilių .

O šiandien tiesiog tyngiu gyventi.
Taip norėčiau užsidėt kokią gražiąąąąąą spindinčią suknelęę, nuvaryt į klubą ir pasimest šokančių minioje. Šeštadienį nusimato klubas. Jeigu niekas nepaiskeis ir vėl nepradėsiu tyngėti gyvent .


Turiu paisruošusi nerealų straipsniuką apie Bondą. (mm) :D bet paliksiu laikui kada turėsiu gerą nuotaiką, tada jau tikrai atskleisiu koks turi būt tikras Bondiškaas vyrukas (mm)


p.s. pamiršau pasakyti, kad kvailiausias dalykas kuri vakar padariauu prieš einant miegot buvooo sedėjimas ir lūpų dažymas :D tačiau ryte buvo nuostabu atsibusti su nauju lūpų blizgėsių ant lūpų :D

Komentarų nėra: