2008 m. gruodžio 30 d., antradienis

yummy yummy

Nuo penktadienio nekenčiu citrinų skonio. (n)
Nuo šeštadienio manęs nekenčia mano kirpėjas. (emo)
Nuo sekmadienio neturiu depresijos. (party)
Nuo pirmadienio dar kartą patikėjau, kad bobiškos kompanijos buna linksmos (makeup)
Nuo šiandien tyngiu vaikščioti po parduotuves. (puke)

Metai artėja į pabaigą, o aš net nepadariau metų apžvalgos arba kažko panašaus. Tiesiog tyngiu, bet nuo 2009 pažadu, kad viskas pasikeis tik į gerą....tikiuosi :) Na o štai jums keletas dalykų kuriuos norėčiau aptarti.


Pradėsiu gal ne nuo maloniausio vaizdelio, bet atėjus žiemai tai tampa labai aktualu- kailiniai. Daug daug daug žmonių yra prieš naturalius kailinius, o man kažkaip tiesiog vienodai rodo, nei aš tuos kailinius nešiojų, nei aš jų nenoriu turėti. Neturėsiu-ištversiu, turėsiu- džiaugsiuos. Štai kelios nuotraukos iš gyvūnų teisės apsaugos PETA organizacijos reklaminės kompanijos. Štai kad lieka kai mes užsinorime kailinių.. beeh (p.s. prisiminiau, kad kai buvau maža, graži ir nesugadinta ir kažkokiu būdu patekau į modelių mokyklą tai vaikčšiojau podiumu ir demonstravau NIjolės kailinius, aišku kai buvau maža graži ir nesugadinta dar nežinojau ką reiškia Nijolės kailiai ir visai nesidžiaugiau tai kailiniais su kuriais buvo žiauriai karšta ir nepatogu... vat...pasigyyyriau (blush) :D gaila nuotraukų neturiu kompe, bet gal pasistengsiu ir netingėsiu, kada norsss su skanerio pagalba patalpinsiu tas žavias nuotraukas... :D )

Paryžiaus muziejuje Le Petit Palais iki sausio 4 dienos vyksta žymaus paryžiečio fotografijų paroda pavadinimu "Images et Mode de Paris" . Parodoje galima rasti daug garsių autoriaus darbų, bet taipogi apsilankiusieji turės galimybę pamatyti dar nematytų, ankščiau nepublikuotų kūrinių.


Ko dar virtuvėje reikia apart merginos, maisto ir gražių indų ? ? ? Štai garsusis dizaineris Karim Rashid sukūrė specialiai išlepusioms namų šeimininkėms originalius puodus, tiesiog tam, kad joms būtų šiek tiek maloniau gaminti vyrams valgyt.Jei prisimenate lauke žiema ir lauke šalta. Tiesa sakant aš visai žiema nesidžiaugiu, bet va žmonės moka džiaugtis ir sniegu ir ledu ir šalčiu. Keletas nuotraukų iš 25th Harbin International Ice and Snow Festival.Pasiiilgau gitaros. Tai tikriausiai būtent todėl man šios nuotraukos labai patiko. Vaizdeliai iš australų dainininko Josho Pyke klipo filmavimo dainai "Make You Happy" . Originalu ar ne? norėėčiau tokią valtelę turėtii ...(mm)


Paskutinių metų žiauriai pradėjo patikti overknees. Nors kojos biški storesnės atrodoo, bet niekooooooo, gražu gražu gražu gražu. Aišku daugelis pamatę pirmą kart tokį dalyką, visai grožio nemato, bet ne kiekvienam lempta grožį pamatyti, ir šeip prie mados reikia priprast.


O štai Jums labai graži idėja rankdarbių būreliui. Tereikia kartono, popieriaus, klijų, žirkliu, truputis talento, fantazijos ir va tokįį grožįį tikrai kiekveinas gali sukūrti. Tereikia labai labai norėti. :)

Ir dar!
Šiandien mane vos nepartrenkė mašina, ir dar kur kur automobilių stovėjimo aikštelėje. Na bet, vairuotojas gražus ir mielas taigiiii atleidžiu :)Būtų nutrenkęs- reikėtų kviesti mane į kiną. :D
Ir dar!
Šiandien išgirdau nuostabiausią šios savaitės frazę : "Tau geriau žinoti" Man geriau žinoti? yummy yummyy, aš tikrai žmonėms atrodau protinga net ir istorijos klausimais. Wawawywa.

Komentarų nėra: